Корзина
+380978266644
Контакты
Одежда оптом, джинсы оптом, куртка оптом - магазин Семерочка.
+38097826-66-44
+38066727-35-55
УкраинаОдесская областьОдессаОдесса, Базовая65000
Карта

Як правильно вибрати кепку або бейсболку

Як правильно вибрати кепку або бейсболку

Все більшу популярність знаходять бейсболки. Вони зручні, захищають від палючого сонця і холоду. На даний момент існує стільки конкурентних фірм-виробників цих головних уборів, що можна без особливих проблем підібрати бейсболку, відповідну Вам по всіляких критеріям і ідеально доповнює Ваш образ за помірну ціну. Але на що орієнтуватися при виборі головного убору?

Перш за все, не плутайте бейсболку і кепку ― це абсолютно різні головні убори. Бейсболку розробили американці для своїх бейсболістів в середині двадцятого століття. Уболівальникам припав до душі такий головний убір і через деякий час бейсболку носили навіть ті, хто зовсім ніяким боком не торкався бейсболу. Виробники постійно експериментували над деталями та кольорами бейсболок, завдяки чому до нашого часу вони так і не вийшли з моди. Сучасні бейсболки відмінно тримають форму і бувають абсолютно різної спрямованості від реперських і субкультурних до гламурних і пестрящих стразами. Кепка ж або, вірніше, кепі ― це за своєю суттю неглибока кашкет з твердим прямим козирком і дном, в дев'ятнадцятому столітті їх носили російські солдати. Маленькі кепки з м'якої тканини повернулися у виробництво в кінці минулого століття, але так і не набули особливої ​​популярності. На даний момент кепки практично зникли з продажу, а багато хто охрестив бейсболки кепками.

Якщо Ви вирішили купити бейсболку, запам'ятайте ― Ваш головний убір, насамперед, повинен доповнювати образ, бути частиною Вашого стилю одягу, а не залучати всю увагу на себе. Найкраще мати у своєму арсеналі кілька різних бейсболок таких, щоб під будь-який предмет одягу з Вашого гардеробу обов'язково підходив один з головних уборів.

Є кілька видів бейсболок. Стандартна бейсболка являє собою п'ять або шість клинів, зшиті за спеціальною технологією. Бейсболки з шести клинів краще сидять на голові, але пятікліньевие бейсболки більш популярні, так як на них легше нанести малюнок. На шестікліньевих ж бейсболках шов між клинами припадає саме на передок бейсболки New Era, де найчастіше наносять малюнок. Існує технологія, за якою бейсболку ротирують, тобто розгортають лобову частину щодо козирка. Але ця технологія дуже дорога і тому такі бейсболки мало поширені. І нещодавнє відкриття, все набирає популярність ― зимова бейсболка. Вона зроблена із спеціальних матеріалів і має вставки, що захищають вуха від низьких температур.

Існують чотири розміри бейсболок. Перший, так званий, Малий-Середній (Small-Medium, S / M), підходить людям з обхватом голови 52-57 сантиметрів. Другий, Середній-Большой (Medium-Large, M / L), розрахований на людей з обхватом 57-61 сантиметр. Третій, Великий-Дуже великий (Large-Extra Large, L / XL), рекомендується людям з обхватом голови 61-64 сантиметри. І останній розмір ― універсальний, що підходить усім (One Size Fits All), підходить людям, що мають обхват голови від 54-х сантиметрів до 62-х.

Отже, перерахуємо основні пункти, на які слід орієнтуватися при виборі бейсболки.

Матеріал і якість тканини. Зрозуміло, багато хто хотів би бейсболку з натуральних матеріалів ― це і комфортно, і корисно для шкіри голови. Але більшість тканин натурального походження легко мнуться, забруднюються, втрачають колір і «сідають» після прання. Кращий вибір ― суміш натуральних тканин і синтетики. Головні убори з такого матеріалу еластичні і м'які, краще приймають форму голови. Якщо Ви плануєте брати бейсболку з суміші натуральних і синтетичних матеріалів ― обов'язково зверніть увагу на етикетку, відсоток домішки синтетики не повинен перевищувати трьох-п'яти відсотків.

Козирок бейсболки. Ви повинні визначитися, де будете носити свою бейсболку і відповідно до цього вибрати певну модель. Якщо Ви плануєте в бейсболці їздити на машині, кататися на велосипеді або роликах, то козирок бейсболки повинен бути прямий, краще, якщо буде можливість піднімати його. Козирок на такий бейсболці не повинен бути занадто довгим і обмежувати Ваш огляд, адже бейсболку з довгим козирком легко може зірвати з голови вітром, а обмежений покриємо бейсболки огляд може призвести до аварії.

Вологопоглинаючі прошивка. Бейсболка обов'язково повинна мати внутрішню прошивку з абсорбуючої стрічки. Не має значення, купуєте Ви бейсболку для спорту або для підкреслення стилю: в жарку погоду потіють всі без винятку, а наявність такої вологопоглинаючого прошивки захищає бейсболку від солоних розлучень і Вашу шкіру від висипу і перегрівання.

Люверси. Шкіра голови сильно потіє в задушливу погоду, що не сильно добре позначається на її здоров'ї. Люверси ― невеликі отвори посередині кожного з клинів, що мають обрамлення з пластику або металу. Ці отвори дають повітрю вентилювати шкірний покрив голови. Пластикове обрамлення на люверсах недовговічне і досить швидко виходить з ладу, на відміну від обрамлення з металу. Саме тому моделі бейсболок, мають люверси з металевим обрамленням коштують трохи дорожче.

Регулювання. Є кілька способів регулювання, що зустрічаються на бейсболках. Найпростіший спосіб ― гумка. Також спосіб регулювання гумкою є самим недовговічним, оскільки гумка швидко розтягується. Якщо ви хочете мати можливість регулювати розмір Вашої бейсболки так, щоб не псувався зовнішній вигляд головного убору, то Вам потрібна застібка на липучці. Така застібка зручна і здатна протягнути один-два сезони. Тривалим терміном служби відрізняються застібки з пластику, а найкращими застібками по сукупності факторів вважаються металеві.

 

facebook twitter

КиевСпорт